Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Rozumiem, nie pokazuj więcej
MBP Starogard

Książkowisko

KSIĄŻKOWISKO NA KOCIEWSKICH TARGACH WYDAWNICZYCH

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych czytelników, zgodnie z ich oczekiwaniami i pomysłem w tym roku do Kociewskich Targów Wydawniczych dołącza KSIĄŻKOWISKO!

KSIĄŻKOWISKO czyli targowisko różności – miejsce na prezentację, wymianę, kupno i sprzedaż książek oraz  zbiorów numizmatycznych, filatelistycznych, filokartystycznych i innych zbiorów kolekcjonerskich.

Zapraszamy również dzieci (za zgodą osoby dorosłej), aby zaaranżowały własne stanowiska, na których zaprezentują swoje kolekcje - nie tylko książek dla dzieci. KSIĄŻKOWISKO to doskonała okazja aby wymienić się eksponatami, uzupełnić kolekcje lub wymienić dziecięcą biblioteczkę na tą dla nastolatków na przykład.

KSIĄŻKOWISKO, organizowane jest w ramach Kociewskich Targów Wydawniczych, których organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty w Starogardzie Gdańskim i odbywa się w terminie 1-2 września 2017 roku.

Każdy kolekcjoner, który zgłosi swój udział w KSIĄŻKOWISKU otrzyma od organizatora bezpłatne stanowisko.

Uczestnikiem KSIĄŻKOWISKA może być osoba dorosła lub osoba niepełnoletnia pod opieką lub za pisemna zgodą osoby dorosłej, która dokona skutecznego zgłoszenia.

 

 

Formularze (u dołu strony) prosimy wypełnić i przesłać na adres ktw@mbpstarogard.pl  lub Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. Bernarda Sychty ul. Paderewskiego 1 83-200 Starogard Gdański z dopiskiem: Kociewskie Targi Wydawnicze.

PATRONAT HONOROWY

Wojewoda Pomorski Dariusz DrelichWojewoda Pomorski Dariusz Drelich
Starosta Starogardzki Leszek BurczykPowiat Starogardzki
Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz StankowiakMiasto Starogard Gdański
Prezydent Miasta Tczew Mirosław PobłockiUrząd Miejski Tczew
Gmina Wiejska Starogard Gdański - Wójt Stanisław Franciszek PołomGmina Wiejska Starogard Gdański
Gmina Osiek - Wójt Janusz KaczyńskiGmina Osiek
Burmistrz Skórcza Janusz KoseckiMiasto Skórcz
Miasto i Gmina Pelplin - Burmistrz Patryk DemskiMiasto i Gmina Pelplin

PARTNERZY

Muzeum Ziemi Kociewskiej w Starogardzie GdańskimStarogardzkie Centrum KulturyStarogardzkie Towarzystwo Przyjaciół Sztuki

PATRONAT MEDIALNY

Dzień Dobry StarogardGłos Powiatowy24starogard.pl Multimedialny portal miasta Starogard GdańskiVerizaneWieści z KociewiaRadio Głos - Katolicka Rozgłośnia Diecezji PelplińskiejDziennik BałtyckiNasze Miasto Starogard GdańskiExpress Powiatu Starogardzkiego

ORGANIZATORZY

MBP StarogardZespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim im. mjr Henryka Dobrzańskiego HUBALA

WSPARCIE FINANSOWE

ECS StarogardBank Spółdzielczy w Starogardzie GdańskimStarosta Starogardzki Leszek BurczykMiasto i Gmina Pelplin - Burmistrz Patryk DemskiGmina Osiek - Wójt Janusz Kaczyński

Copyright © KTW 2015-2017